Turpmākās nedēļas Latvijas ielas būs daudz tukšākas, jo lielākā daļa iedzīvotāju izvēlēsies palikt mājās, lai pasargātu gan savu, gan savu mīļo veselību. Tas, protams, nozīmē jaunus izaicinājumus - spēt apvienot strādāšanu no mājām ar laika pavadīšanu kopā ar bērniem. 
Tādēļ līdz krīzes perioda beigām mācīsimies attālināti šādā veidā:
Katru nedēļu pirmdienās, trešdienās un piektdienās plkst. 12:00 vecāki saņems Whatsapp grupās un mājas lapā darba uzdevumus, kurus pa nedēļu kopā ar bērniem veikt. Piektdienās gaidīsim no jums atgriezenisko saiti kā jums veicies. Grupu skolotāju apkopotos ieteikumus radošām nodarbēm skatiet zemāk.

Mācāmies attālināti
(18.05 līdz 22.05.)

Pirmdiena
Uzdevums pirmdienai: Montesori spēle divgadniekam – atvēršanas/ aizvēršanas vingrinājums. Nepieciešamās lietas - apmēram 6 pudeles un burciņas, piemēram, mazas sulas pudelītes un ievārījuma burciņas. Grozs, kurā salikt pudeles un burciņas.
Kā to pareizi veikt skati šeit

Trešdiena
Uzdevums trešdienai:  Saveriet no makaroniem krelles. Šim darbiņam jums būs nepieciešami makaroni, vēlams ar lielākiem caurumiem, aukliņa ar stingru galiņu un paplāte, kur to visu novietot. Makaronus pirms tam var arī nokrāsot. Sūtiet bildītes ar skaistajām krellītēm sev vai mammai.
Kā to visu paveikt skaties šeit
 

Piektdiena
Uzdevums piektdienai: : : Kopā ar mammu, tēti,  māsiņu vai brālīti  iestudējiet savu mīļāko vakara pasaciņu teātra izrādē! Variet izveidot nelielu skatuvi no segas un personāžus piemeklēt no rotaļlietām, bet, ja ir tāda iespēja – mazie var paši pārģērbties par pasaku varoņiem. Sūtiet bildītes!
Idejas var smelties šeit
 

Darbojamies radoši