Mācāmies attālināti:

Turpmākās nedēļas Latvijas ielas būs daudz tukšākas, jo lielākā daļa iedzīvotāju izvēlēsies palikt mājās, lai pasargātu gan savu, gan savu mīļo veselību. Tas, protams, nozīmē jaunus izaicinājumus - spēt apvienot strādāšanu no mājām ar laika pavadīšanu kopā ar bērniem. Mēs esam apkopojuši ieteikumus un idejas, kā aizpildīt brīvo laiku un padarīt dienu, sēžot mājās, interesantāku. Smelies idejas, un lai mums visiem šis laiks būtu radošs, aizraujošs un pilns veselības!

( 23.03. līdz 27.03)

Ļaut bērnam patstāvīgi paveikt darbiņus, viņu vērojot no malas, ir Montesori pedagoģiskās pieejas pamats. Bet vai zināji, ka ar šādas metodes pieeju vari mudināt bērnā arī tik svarīgo lasītprasmi?rīdī, kad bērns ir izlasījis savu pirmo garo vārdu bez vecāku vai audzinātājas/skolotājas palīdzības, viņam mirdz acis un gribas tvert burtu virknējumus vēl un vēl. "Lasīšanas spēles var būt jautrs veids, kā veidot bērna lasītprasmi un dalīties kopīgā lasīšanas pieredzē," stāsta Montesori pedagoģe Kristīna Klemera vietnē "Motherly". Lūk, piecas pedagoģes ieteiktas rotaļas, kas būs piemērotas bērniem vecumā no trīs līdz sešiem gadiem, kuri sākuši savu ceļu burtošanas pasaulē!

Vairāk lasīt šeit

Paliec Majās Supervaroņi | Animācijas stāsts bērniem par Korona vīrusu un palikšanu mājās | Latviski


Skaties šeit
 

“Taurenīši” 3-4 gadīgie bērni

Balts taurenis pie taureņa slīgst,
Bet trešais tiem vaicā: - Vai drīkst?
Ceturtais klusēdams notupstas,
Piektais man plaukstā pārvēršas.
Sestais ļaujas vējam, kas garām skrien,
Kopā ar septīto - uz debesīm vien!
                                     ( S.Bērziņa)

Esam "taurenīši" -mazie, maigie pavasara brīnumiņi, krāsainie prieka vēstneši... Esam mīļu acu skatu noglāstīti un saules apmīļoti.

Mēs nesam prieku visiem, bet visvairāk- mammai, tētim, brālītim...


Esam lepni un priecīgi - mūsu skolotāja palīgs Kristīne ir saņēmusi Jelgavas pilsētas Izglītības pārvaldes atzinības rakstu par apzinīgu un godprātīgu darba pienākumu veikšanu.
No sirds sveicam!
 

Mūsu ikdiena un svētki