Mācāmies attālināti:

Turpmākās nedēļas Latvijas ielas būs daudz tukšākas, jo lielākā daļa iedzīvotāju izvēlēsies palikt mājās, lai pasargātu gan savu, gan savu mīļo veselību. Tas, protams, nozīmē jaunus izaicinājumus - spēt apvienot strādāšanu no mājām ar laika pavadīšanu kopā ar bērniem. Mēs esam apkopojuši ieteikumus un idejas, kā aizpildīt brīvo laiku un padarīt dienu, sēžot mājās, interesantāku. Smelies idejas, un lai mums visiem šis laiks būtu radošs, aizraujošs un pilns veselības!

( 23.03. līdz 27.03)


Ļaut bērnam patstāvīgi paveikt darbiņus, viņu vērojot no malas, ir Montesori pedagoģiskās pieejas pamats. Bet vai zināji, ka ar šādas metodes pieeju vari mudināt bērnā arī tik svarīgo lasītprasmi?rīdī, kad bērns ir izlasījis savu pirmo garo vārdu bez vecāku vai audzinātājas/skolotājas palīdzības, viņam mirdz acis un gribas tvert burtu virknējumus vēl un vēl. "Lasīšanas spēles var būt jautrs veids, kā veidot bērna lasītprasmi un dalīties kopīgā lasīšanas pieredzē," stāsta Montesori pedagoģe Kristīna Klemera vietnē "Motherly". Lūk, piecas pedagoģes ieteiktas rotaļas, kas būs piemērotas bērniem vecumā no trīs līdz sešiem gadiem, kuri sākuši savu ceļu burtošanas pasaulē!

Vairāk lasīt šeit

Paliec Majās Supervaroņi | Animācijas stāsts bērniem par Korona vīrusu un palikšanu mājās | Latviski

Skaties šeit

Mūsu ikdiena un svētki

“Ezīši”  3 - 4 gadīgie bērni

Esmu ežuks ļoti mazs.
Kas ir šis un kas ir tas?
Kā tās lietas darbojas?
Varēšu es izpētīt,
Sajust, radīt, saskatīt.

Esam "ežu" ģimenīte- draudzīga, darbīga, zinātkāra...Esam lieli dipinātāji, pukšķētāji un čučētāji. Visu, kas noderīgs- nesam uz māju...Sveicam mūsu šī gada labāko skolotāju Ivetu!
 "Ezīšu" grupas mamma -  skolotāja Iveta Freimane šogad var lepoties ar labākās skolotājas titulu. Svinīgajā pasākumā , kas veltīts Skolotāju dienai, Iveta saņēma pilsētas Atzinības rakstu, kolēģu un draugu ziedus un mīlestību.
Paldies arī "Ezīšu" grupas vecākiem un īpaši Jūlijas mammai Maijai par brīnišķīgo, bērnu darināto apsveikumu grāmatiņu mīļajai skolotājai.
Sveicam Tevi, Ivetiņ, no visas sirds!