Turpmākās nedēļas Latvijas ielas būs daudz tukšākas, jo lielākā daļa iedzīvotāju izvēlēsies palikt mājās, lai pasargātu gan savu, gan savu mīļo veselību. Tas, protams, nozīmē jaunus izaicinājumus - spēt apvienot strādāšanu no mājām ar laika pavadīšanu kopā ar bērniem.
Tādēļ līdz krīzes perioda beigām mācīsimies attālināti šādā veidā:
Katru nedēļu pirmdienās, trešdienās un piektdienās plkst. 12:00 vecāki saņems Whatsapp grupās un mājas lapā darba uzdevumus, kurus pa nedēļu kopā ar bērniem veikt. Piektdienās gaidīsim no jums atgriezenisko saiti kā jums veicies. Grupu skolotāju apkopotos ieteikumus radošām nodarbēm skatiet zemāk.

Mācāmies attālināti
(18.05. līdz 22.05.)

Pirmdiena
Uzdevums pirmdienai: 
3-4 gadīgajiem bērniem: Vingrinām rociņu rakstīšanai - velkam precīzi pa līniju, zīmējumus izkrāsojam.
Darba lapas PDF formātā pievienotas zemāk.

5-6 gadīgajiem bērniem: 1. Uzdevums: 3 pasakas ar uzdevumiem.
Pasakas klausies un uzdevumus pildi šeit

2.uzdevums: Kas dzīvo cipariem kaimiņos?
Darba lapas skati pievienotas PDF formātā zeāk.


Trešdiena
Uzdevums trešdienai: 
3-4 gadīgajiem bērniem: Izskaiti un pārvelc ciparus, izliec cipara formu no klučiem vai citām pieejamām rotaļlietām, saskaiti un savieno ar ciparu un atceries pareizi turēt rakstāmpiederumus! Sūtiet bildītes ar rezultātu! 
Spēle „Daudzskaitlis”:Sauc jebkuru vārdu un bērnam jānosauc šī vārda daudzskaitlis. Piemēram, "suns - suņi", "kāposts - kāposti". Labāk skaitīsies ar ēdamām un garšīgām lietām J!

Darba lapas skati pievienotas PDF formātā zemāk

5-6 gadīgajiem bērniem: Veido ritma rindu no ģeometriskām figūrām, atrodi izeju labirintā. Sameklē savā rotaļu kastē visus transporta līdzekļus un sakārto tos – sauszemes, gaisa un ūdens. Sūtiet bildītes ar rezultātu!
 
Darba lapas skati pievienotas PDF formātā.

Piektdiena
Uzdevums piektdienai: 
3-4 gadīgajiem bērniem: mācāmies alfabētu, ciparus, krāsas. Skatāmies filmiņu un skaitām līdzi. Veido stāstījumu par attēlu, izmantojot vārdiņus: aiz, zem, virs, pie.

Darba lapas skati pievienotas PDF formātā zemāk
Filmiņu skati šeit
 
5-6 gadīgajiem bērniem: 1. Uzdevums: Mācies vai atkārto alfabētu interaktīvi. 2.uzdevums: tuvākajā apkārtnē atrodi un salasi dažādus akmeņus. Uztaisi pats dažādus zīmējumus. 

Darba lapas skati pievienotas PDF formātā zemāk
Interaktīvo spēli atradīsi šeit


Uzdevumi topošajiem skolnieciņiem: Mācāmies vai atkārtojam pulksteni. Pildām uzdevumus un trenējam uzmanību.
 
Darba lapas skati pievienotas PDF formātā zemāk