Bērnudārzā “Varavīksne” bērnu trīsreizēju ēdināšanu nodrošina profesionāli pavāri, kuri gatavo ēdienus iestādes virtuvē, vadoties pēc ik nedēļas sastādītajām ēdienkartēm, gatavojot sabalansētu uzturu, ievērtējot ēdienu sastāvu, enerģētisko vērtību, olbaltumvielas, ogļhidrātus un taukvielas.

Katrā grupiņā redzamā vietā pieejama ēdienkarte un kaloriju aprēķins. Produkti tiek iegādāti tikai svaigi, piemēram, svaiga cūkgaļa un vistas gaļa no piegādātāja, kuram piešķirta “Bordo karotīte”. Ēdienu gatavošanai izmantojam no Latvijas zemniekiem iepirktus dārzeņus no jaunās, šī gada ražas.

Veselīgs mazuļa uzturs : ko ēst vasarā?

Uzturs ir viens no veselības un labsajūtas stūrakmeņiem. Laika posmā no viena līdz trīs gadu vecumam mazuļa organisms attīstās. Šajā laikā īpaši svarīgi ir nodrošināt atbilstošas uzturvielas pareizā daudzumā. Daudzi pasaulē veikti pētījumi pierāda saistību starp uzturu agrā bērnībā un imunitāti, bērnam pieaugot, tādēļ droši var apgalvot, ka tas, kā barojam savu mazuli šodien, atstās būtisku ietekmi uz viņa veselību vēlāk.
Vairāk lasi šeit