Turpmākās nedēļas Latvijas ielas būs daudz tukšākas, jo lielākā daļa iedzīvotāju izvēlēsies palikt mājās, lai pasargātu gan savu, gan savu mīļo veselību. Tas, protams, nozīmē jaunus izaicinājumus - spēt apvienot strādāšanu no mājām ar laika pavadīšanu kopā ar bērniem. 
Tādēļ līdz krīzes perioda beigām mācīsimies attālināti šādā veidā:
Katru nedēļu pirmdienās, trešdienās un piektdienās plkst. 12:00 vecāki saņems Whatsapp grupās un mājas lapā darba uzdevumus, kurus pa nedēļu kopā ar bērniem veikt. Piektdienās gaidīsim no jums atgriezenisko saiti kā jums veicies. Grupu skolotāju apkopotos ieteikumus radošām nodarbēm skatiet zemāk.

Mācāmies attālināti
(25.05 līdz 29.05.)

Pirmdiena
Uzdevums pirmdienai: Ceriņu ziedēšanas laikā pētīsim ceriņus: mamma vai tētis nolauž vienu ziedkopiņu ( nebēdā, jo ceriņus vajag lauzt, lai tie atkal krāšņi ziedētu), priecājamies un izsmaržojam skaistumu, tad mācamies, no kā ceriņzars sastāv – kātiņš, lapas, ziediņi. Kāda forma ir ceriņa lapai? Cik ziedlapiņu ir ceriņa ziedā? Vai zini, ka ceriņu ziediņus var žāvēt tējai un rotāt kūkas? Un novēlu jums katram atrast pieclapu ceriņziedu – laimītei, tas jāliek mutē un ams!

Trešdiena
Uzdevums trešdienai: 


Piektdiena
Uzdevums piektdienai: :
 

Darbojamies radoši